11.10.2017

blue jeans, white shirt.
"But you fit me better than my favorite sweater"

Kiedy ubierasz białą koszulę oznacza to dwie rzeczy. Po pierwsze minęło już wystarczająco dużo czasu w twoim życiu żeby nie kojarzyła ci się ona z rozpoczęciem roku szkolnego, po drugie, także to, że nie powinnaś dzisiaj otwierać butelki gazowanej coli :) A tak bardziej serio, to moja jedyna uniwersalna 'modowa' rada brzmi- kupcie sobie białą koszulę. Będziecie zdziwieni jak często pójdzie w ruch i jak wiele razy uratuje sytuacje pt. "śpieszę się tak bardzo na okazję X lub Y, mam pełną szafę i nie wiem w co się ubrać". Wierzcie mi i sprawdźcie. Jeśli mi nie wierzycie to sprawdźcie tym bardziej. 
A jeśli nawet to Was nie przekonuję to ucieknę się do słów samego ojca klasycznego stylu,Karla Lagerfelda, który powiedział kiedyś takie słowa: "Jeśli zapytacie, jaki jest największy wynalazek w modzie, którego autorem chciałbym być, powiem: żałuję, że to nie ja wymyśliłem białą koszulę. Dla mnie koszula to podstawa wszystkiego. Wszystko inne przychodzi potem."
_ _ _/shirt- sh/ jeans- zara/ shoes- stradivarius/ bag- mohito/ 


8 komentarzy:

 1. Spodnie przyciągają uwagę, boskie są !

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetnie się prezentujesz, jako pewna siebie kobieta :) Klasa! Pozdrawiam i zapraszam do siebie http://www.this-iss-it.blogspot.com/ :)

  OdpowiedzUsuń
 3. I biała koszula jest idealna by nie przesadzić. Jestes tego dowodem! Nawet te dziwne spodnie wyglądają obłędnie w tym zestawieniu :) brawo

  OdpowiedzUsuń
 4. ładnie

  http://nouw.com/skucinska

  OdpowiedzUsuń