04.09.2014

Party Like A Lord.Wpis jest wynikiem współpracy z marką Somersby i kieruję go do tych z Was, którzy ukończyli już 18 lat.


Drodzy Państwo, Zacni Imprezowicze, i Ty Sąsiedzie! 
Przychodzę do Was z wieścią radosną o imprezie roku, którą organizuje nikt inny jak sam Lord Somersby. 
Co to oznacza? Że na dzień dobry odpada problem imprezowego-suchego gardła, a najeść będzie się można w 10 najlepszych foodtruckach
 w mieście. Ale, ale co najlepsze, muzyczne apetyty zaspakajać będzie wspaniała Ella Eyre, brytyjska wokalistka i kompozytorka, która zyskała popularność nagranym wspólnie z Rudimental utworem „Waiting All Night” (miłość od pierwszego przesłuchania!) Oprócz niej wieczór uświetnią DJ Mathew Clark i Mibro oraz Natalia Nykiel.
Wydarzenie odbędzie się w wyjątkowej przestrzeni Instytutu Wysokich Napięć przy ul. Mory 8, w Warszawie, 27 września o 20:30.
A podczas imprezy co robimy? Robimy party #friendsie i zgarniamy kolejne 
niespodzianki. Oczywiście wszyscy zamieszani w tę sprawę blogerzy także pojawią się na imprezie i chętnie zrobią sobie z Wami #friendsie. 
A przynajmniej ja na pewno:)
Pewnie teraz zadajecie sobie jedno ważne pytanie..jak się tam dostać?
Na imprezę może dostać się absolutnie każdy (oczywiście pełnoletni). Wystarczy wejść na stronę www.somersby.pl, gdzie znajdują się wszystkie informacje i gdzie zgarniacie wejściówki!
Bieżące info o evencie znajdziecie też TUTAJ.


A teraz, czy jesteście READY OR NOT: podkręcacie głośniki, klikacie w PLAY i dajecie się pozamiatać tej muzyce! 
< 3 


5 komentarzy: