18.04.2013

Bermuda Triangle.


"Trapped in yourself, break out instead 
Beat the machine that works in your head"


Trójkąt.
W Trójkąt  Bermudzki życie mi znów wpłynęło. Wiecie, to taki czas kiedy każdy nasz ruch kończy się totalnym fiaskiem, a na większość i tak przestajecie mieć wpływ. Trójkąt Bermudzki wyjaśnia moją dłuższą nieobecność tu. Szukam stałego lądu.
( Z drugiej strony kobieta, której mężczyzna buduje szafę chyba nie ma prawa narzekać na nic, co nie??)

Wracając do trójkątów...zrobiłam sobie tatuażowe rajstopy. Jak dla mnie ciekawa sprawa. 
Inwestowanie sumy kilkudziesięciu złotych w coś co nie oszukujmy się jest produktem jednorazowego użytku nie wydawało mi się fajną opcją więc chwyciłam za zwykle rajstopy (dziwne słowo prawda?) i tadam! wytwór własny z ulubionym motywem trójkąta. Na pewno będę kombinować dalej w tym temacie. Polecam. Co myślicie?

I wybaczcie tę twarz. Zdjęcia zrobione jeszcze podczas ciemnej zimy zamiast wiosny więc i na twarzy nie-pogoda wyraźna. Ale chyba serio będzie wiosna. Czuć.


/dress- F&F/ jacket- @/ headband- nn/ pantyhose- diy/ shoes- merg.pl/ photo- my man & me/Do posłuchania koniecznie mój ostatnio odkryty i jeden z najlepszych coverów jakie znam w wykonaniu Cezika :)

I przypominam o możliwości zgarnięcia kamizelki h&m TUTAJ szczegóły


17.04.2013

Blogerki wietrzą szafę na wiosnę!


Jakiś czas temu otrzymałam od portalu szafa.pl propozycję wzięcia udziału w fajnej akcji dzięki, której także Wy możecie zgarnąć coś dla siebie, a być może znajdziecie w mojej szafie coś czego szukacie :)
Wiadomość od szafa.pl ucieszyła mnie ponieważ już od około 3 lat z powodzeniem i zadowoleniem korzystam z tego portalu sprzedając i wymieniając swoje ciuchy, buty, dodatki, kosmetyki itd.
Zapraszam więc do zajrzenia do mojej szafy.

A teraz najlepsza część dla Was:) Do oddania w Wasze ręce mam jedną ze swoich rzeczy tj kamizelkę marki H&M bogato zdobioną złotymi cekinami.Wystarczy:
- napisać pod zdjęciem (na szafie, nie w komentarzu pod postem!) z czym zestawiłybyście tę kamizelkę
- polubić persona non grata na facebook'u 
a kamizelka powędruje do którejś z Was:)

Powodzenia!

02.04.2013

mix mix & results.

więcej, z komentarzem i na bieżąco: F A C E B O O K


Naszyjnik w rozdaniu zgarnia osoba, która dodała komentarz nr 21 tj  Marlena/ Green Diamond18, Gratuluję! :)