18.04.2016

check my check.
"And all the things, that you never ever told me 
And all the smiles, that are ever, ever"

I ciebie, i mnie gubi bracie, wstydliwość. Po domu spokojnie chodzimy nago, ku wielkiemu zgorszeniu niektórych dam, a jak idzie o rozmowę... Chwilami myślę, że mógłbym ci powiedzieć... Bo ja wiem, może nareszcie słowa posłużyłyby do czegoś, przydałyby się nam. Ale ponieważ to nie są codzienne słowa o życiu i o mate na patio, no, nie ta zwykła, dobrze naoliwiona gadanina - człowiek się cofa i właśnie z najlepszym przyjacielem najtrudniej jest rozmawiać. Czy ci się nigdy nie zdarzyło wywnętrzyć się nagle przed byle kim?

/J. Cortazar- "Gra w klasy"/

_ _ _

A na insegna.pl, w tym tygodniu, załapiecie się na wyprzedaż aż 50% ! sprawdźcie! ;)
_ _ _
/shirt, necklace- insegna.pl/ pants- tally weij/ top- marks & spencer/ shoes- even odd, zalando.pl/ bag- mohito/03.04.2016

miejska wiosna.

"I’m a car crash girl

There’s a fire in my breathless soul"Zmianę w porach roku lubię z dwóch powodów. Oprócz zmian w pogodzie, temperaturze, i ogólnie rzecz ujmując, w naturze, w końcu można pozwolić sobie na zamiany w garderobie. Przychodzi ochota na jaśniejsze kolory, lżejsze płaszcze i krótsze spódniczki;)
I tutaj z pomocą w poszukiwaniu idealnego, wiosennego płaszcza przyszła mi Insegna, nowa marka odzieżowa powstała na śląsku, która zaprosiła mnie w swoje progi. Asortyment pełen kobiecej klasyki umiejscowionej w  najnowszych trendach nie pozwolił wyjść mi stamtąd tylko z płaszczem:) Spódnica w pięknym kolorze granatu, ozdobiona frędzlami świetnie wpisuje się w powrót trendu boho/etno/folk, który widzicie dzisiaj u mnie w nowoczesnym i miejskim wydaniu.
_ _ _

Co więcej, robiąc teraz zakupy na stronie insegna.pl otrzymacie rabat w wysokości 25% podając hasło: personaongrata -więc powodzenia w kompletowaniu wiosennej garderoby:)

_ _ _

/coat, skirt- insegna/ scraft- h&m/ shoes- lovelywholseale.com/