26.03.2016

jasne kapelusze."Now the sun is up and I'm going blind"
I jest i mamy. Człowiek zdążył się już przecież mocno stęsknić za tą światłością. Wiosno. 
Powietrze w końcu zaczyna mieć jakiś zapach.
Ludzie otwierają okna, wychodzą na spacery, wyglądają pierwszych świeżych liści i kwiatów. Koty oszaleją z miłości i ptaki będą śpiewać jeszcze przed świtem. Będzie ładniej w tych promieniach. Będzie.
Więc teraz, kiedy słońce zostaje na dłużej po mojej stronie horyzontu, ciemne myśli nakrywam jasnymi kapeluszami i światłem łapanym we włosy.
_ _ _A jeśli i wy szukacie kapelusza jako swojego towarzysz wiosennych spacerów to podpowiadam, że w HatHat na pewno znajdzie coś dla siebie. A jeśli nie wiesz na co właściwie się zdecydować, przemiła Kasia na pewno pomoże ci wybrać i dopasować odpowiedni model :)
_ _ _
/hat- HatHat/ blouse- Reserved/ pants- stradivarius/ jacket- sh/ shoes- @/ earrings- claire's/16.03.2016

Déjà vu."I wrote to fear, to disappear 

At most a kiss, this time"


Kłopoty z pamięcią nie oznaczają tylko i wyłącznie problemów z zapamiętywaniem i rozpoznaniem. To wszystko można litościwie uznać za roztargnienie, nie przejmować się, tak przecież przemyka przez życie większość tak zwanych artystów; o nie, prawdziwe kłopoty z pamięcią zaczynają się wtedy, kiedy się przypomina nie to i nie tak, jakby się chciało. Wiadomo,że deja vu działa ledwie przez parę sekund, a swój posmak zostawia na bardzo długo. Co by było, gdyby deja vu miało trwać coraz częściej, na coraz dłużej, by wreszcie trwać nieprzerwanie, przez wiele minut, godzin, dni? 
A mnie to dopadło.

/Wojciech Kuczok "Widmokrąg", fragment/
 - - -/coat- made in italy/ shoes- nike/ pants- sparkz/ t-shirt- frontrowshop.com/ bag- deezee.pl/